Biz kimiz:

Esenyurt merkez mahallesi ,yeni ismiyle bağlarçeşme olan mahallede hizmet vermeye başlayan firmamiz , Esenyurt ev ilaçlama ve Esenyurt işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir. Biz esenyurtta taninan ve saygı gösterilen bir firmayiz referansımiz halkımız ve tecrubemizdir, Furkan böcek ilaçlama Esenyurt halkı tarafından bilinen en iyi ilaçlama firması olarak hizmete devam edecektir.

 

Gayemiz :

Furkan böcek ilaçlama olarak hizmete başladığımız günden bu yana esenyurt ve istanbulun en iyi firması olmak gayreti ile hizmet vermiştir.Esenyurt esnaflarının ve aynı zamanda halkının güvenle hizmet aldığı Furkan böcek ilaçlama firması olarak, hizmete aynı şevk ve azimle 4 kolla sarilmaya devam edip,Allahın izniyle büyümeye devam edecektir.

Hizmet vermiş olduğumuz ilaçlama alanları :

* Kokulu ilaçlama

* Kokusuz ilaçlama

* JEL ilaçlama

* Kemirgen ilaclama

Hizmet verdiğimiz alanlar :Ev,iş yeri,site,bina,daire,bodrum,çatı, park,bahçe, hastane, klinik, kreş, okul,tekne,gemi,otomobil, otobüs, fabrika, lokanta,tekstil atölyesi, restaurantlar gibi birçok alan ve bölgede ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

 

REFERANSLAR :  İLAÇLAMA   YAPMIŞ   OLDUGUMUZ   BAĞZI   MARKALAR 

 

 

çıra kebap,furkan ilaçlama

    

urfa kebap,furkan böcek ilaçlamasomakimya ,okyanus kimya,furkan böcek ilaçlamaasil krom esenyurt,furkan böcek ilaçlamacafe te ,furkan böcek ilaçlama

 

 

karagözler-et-ve-mangal,furkan böcek ilaçlama

 

FURKAN BOCEKK